Беоинфо вести
Радмила Хрустановић положила венац на Споменик захвалности Француској
14.07.2006.
Радмила Хрустановић положила венац на Споменик захвалности Француској
Поводом 217. годишњице подизања Француске револуције, заменик градоначелника Београда Радмила Хрустановић положила је венац на Споменик захвалности Француској на Калемегдану. Уз војне почасти свечаном чину је присуствовао амбасадор Француске Републике у Београду Иг Перне, као и француски војни аташе у Србији.
Венце на споменик положили су и представници Удружења ослободилачких ратова Србије од 1912. до 1920. године и Удружења солунаца „Др Арчибалд Рајс”.
Подели вест