Беоинфо вести

Ненад Богдановић организује пријем за студенте учеснике пројекта „Путујемо у Европу”

14.07.2006.

Ненад Богдановић организује пријем за студенте учеснике пројекта „Путујемо у Европу”
Величина слова

Градоначелник Београда Ненад Богдановић приредиће у понедељак, 17. јула у Старом двору коктел за двеста најбољих студената универзитета у Србији који овог лета у оквиру пројекта „Путујемо у Европу” бесплатно месец дана путују по земљама старог континента.

 Овај пројекат покренула је невладина организација Европски покрет у Србији, а град ће за његову реализацији издвојити око пет милиона динара. Тим средствима биће обезбеђено 200 интер-реил карата за ове студенте.

 Пројекат „Путујемо у Европу” по други пут се реализује у сарадњи са Амбасадом Републике Аустрије у Београду, Министарством просвете и спорта Републике Србије и невладином организацијом „Еуроиницијатива”.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више