Беоинфо вести
Ненад Богдановић организује пријем за студенте учеснике пројекта „Путујемо у Европу”
14.07.2006.
Ненад Богдановић организује пријем за студенте учеснике пројекта „Путујемо у Европу”
Градоначелник Београда Ненад Богдановић приредиће у понедељак, 17. јула у Старом двору коктел за двеста најбољих студената универзитета у Србији који овог лета у оквиру пројекта „Путујемо у Европу” бесплатно месец дана путују по земљама старог континента.
Овај пројекат покренула је невладина организација Европски покрет у Србији, а град ће за његову реализацији издвојити око пет милиона динара. Тим средствима биће обезбеђено 200 интер-реил карата за ове студенте.
Пројекат „Путујемо у Европу” по други пут се реализује у сарадњи са Амбасадом Републике Аустрије у Београду, Министарством просвете и спорта Републике Србије и невладином организацијом „Еуроиницијатива”.
Подели вест