Беоинфо вести
Аутобуска стајалишта у среду, 19 јула враћају се у Југ Богданову
17.07.2006.
Аутобуска стајалишта у среду, 19 јула враћају се у Југ Богданову
Аутобуска стајалишта линија 15, 60, 67, 68, 71, 72, 75, 84, 704, 706 и 707 ће од раних јутарњих часова у среду, 19. јула, из улице Краљице Наталије бити враћена у Југ Богданову улицу, саопштила је данас Дирекција за јавни превоз.
Аутобуски терминуси на овим линијама су од 3. јула били померени због радова на реконструкцији водоводних цеви у Југ Богдановој улици, које је изводило ЈКП „Београдски водовод и канализација”.
Подели вест