Беоинфо вести
Аутобуска стајалишта се од сутра враћају у Југ Богданову
18.07.2006.
Аутобуска стајалишта се од сутра враћају у Југ Богданову
Аутобуска стајалишта линија 15, 60, 67, 68, 71, 72, 75, 84, 704, 706 и 707 сутра од раних јутарњих часова из улице Краљице Наталије биће враћена у Југ Богданову улицу.
Аутобуски терминуси на овим линијама су од 3. јула били померени због радова на реконструкцији водоводних цеви у Југ Богдановој улици, које су изводили ЈКП „Београдски водовод и канализација”.
Подели вест