Беоинфо вести
Првенство Србије у ватерполу за пионире на базену „11. април”
19.07.2006.
Првенство Србије у ватерполу за пионире на базену „11. април”
На простору отворених базена СРЦ „11. април” 21, 22. и 23. јула одиграће се првенство Србије у ватерполу у категорији пионира.
На првенству учествују екипе Партизана, Звезде, Београда, Земуна, Спартака, Бечеја 2005, ЕНТ Обреновац и Ниш. Такмичење је у званичном календару ватерполо савеза, а организовано је у сарадњи са ватерполо клубом Земун.
Тим поводом у четвртак, 20. јула у 17 часова у простору базена биће организована конференција за новинаре.
Подели вест