Беоинфо вести
У СРЦ „Врачар” сваке недеље програм „Кроз игру и спорт до здравља”
19.07.2006.
У СРЦ „Врачар” сваке недеље програм „Кроз игру и спорт до здравља”
Уз помоћ Секретаријата за спорт и омладину града Савез друштава ментално недовољно развијених особа Београда ће до краја године сваке недеље спроводити спортско-рекреативни програм под називом „Кроз игру и спорт до здравља”. Програм ће се реализовати у Спортско-рекреативном центру „Врачар”.
Пројекат се одвија у два дела. Од 16.30 до 17.45 часова у Малој сали се са тренером и физиотерапеутом раде корективне вежбе, а од 18 до 19 часова у малом базену вежбе, обука и игре у води. У раду са децом учествују и њихови родитељи. Циљ програма је рехабилитација и покретање постојећих потенцијала кроз физичке вежбе, побољшање психо-физичког статуса ових особа, као и дружење и подстицање такмичарског духа.
Подели вест