Беоинфо вести

Турнир у уличном баскету

20.07.2006.

Турнир у уличном баскету
Величина слова

У оквиру „Лето у Раковици 2006” у суботу, 22. јула у Спортском центру Месне заједнице „Браћа Величковић” (улица Др Миливоја Петровића бр. 8), са почетком у 10 часова одржаће се турнир у уличном баскету. Право учешћа имају сви старији од 18 година. Предвиђене су награде за освојена прва три места.

 Организатор турнира је Спортски савез Раковице.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више