Беоинфо вести

Првенство Србиjе у ватерполу за пионире на базенима СРЦ „11. април”

20.07.2006.

Првенство Србиjе у ватерполу за пионире на базенима СРЦ „11. април”
Величина слова

На отвореним базенима Спортско-рекреативног центра „11. април” 21, 22. и 23. jула одиграће се Првенство Србиjе у ватерполу у категориjи пионира. Учествуjу екипе „Партизана”, „Црвене звезде”, „Београда”, „Земуна”, „Спартака”, „Бечеjа 2005”, „Обреновца” и „Ниша”. Такмичење jе у званичном календару Ватерполо савеза Србије, а организовано jе у сарадњи с ватерполо клубом „Земун”.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више