Беоинфо вести
Настављена акција сузбијања уличне продаје на Палилули
21.07.2006.
Настављена акција сузбијања уличне продаје на Палилули
Комунални инспектори општине Палилула и ове недеље наставили су акцију сузбијања уличне продаје. Том приликом на лицу места наплаћене су три казне и упућено 12 захтева судији за прекршаје. У сарадњи са ЈКП „Паркинг сервис” уклоњено је 13 возила паркираних на местима предвиђеним за возила особа са инвалидитетом.
Подели вест