Отвара се општински услужни центар у Блоку 70
Заменик градоначелника Београда Радмила Хрустановић, председник општине Нови Београд Жељко Ожеговић и директор Програма за реформу локалне самоуправе у Србиjи (SLGRP) Патрик Омахони отвориће сутра, у 12 часова, општински услужни центар у месној заједници Савски кеj у Блоку 70.
Подршку овом проjекту пружили су град Београд и народ Сjедињених Америчких Држава, тачније Агенциjа САД за међународни развоj (USAID). Општински услужни центар у Блоку 70 десети jе центар ове врсте отворен у Београду уз подршку Програма за реформу локалне самоуправе у Србиjи, коjи спроводи Development Alternatives inc, а финансира USAID.
У услужном центру у Блоку 70 више од 100.000 становника Новог Београда моћи ће да обаве послове због којих су до сада морали да иду у главну зграду општине.