Беоинфо вести

Санација коловоза на прилазним рампама на Аутопуту

28.07.2006.

Санација коловоза на прилазним рампама на Аутопуту
Величина слова

Дирекција за путеве града саопштила је да је у следећих месец дана планирана санација коловоза на прилазним рампама на Аутопуту. Коловоз на прилазним рампама код „ИМО” моста и Дома здравља радиће се 5. и 6. августа, а код „Ласте” и Плавог моста – 12. и 13. августа.

Коловоз код рампи на Аутокоманди и код Хитне помоћи санираће се 19. и 20. августа, а на Мостару и Бежанији – 26. и 27. августа. Обнављање коловоза изводиће се викендом и у зони радова биће делимично затворен саобраћај.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више