Беоинфо вести
Од почетка године „ослобођено” 460 места за паркирање
31.07.2006.
Од почетка године „ослобођено” 460 места за паркирање
Од почетка године акцијама градских саобраћајних инспектора и ЈКП „Паркинг сервис” ослобођено је 460 места за паркирање.
– Ради се о уклањању препрека, стубића, ланаца и других реквизита које несавесни грађани постављају без дозволе Секретаријата за саобраћај. Сви прекршиоци до сада су кажњени и уз пријаву упућивани судијама за прекршаје. Овим, заједничким акцијама ЈКП „Паркинг сервис” добио је нова места за наплату а грађани слободна места за паркирање – рекао је за БЕОИНФО Угљеша Митровић, помоћник градског секретара за инспекцијске послове.
Подели вест