Беоинфо вести

Од почетка године „ослобођено” 460 места за паркирање

31.07.2006.

Од почетка године „ослобођено” 460 места за паркирање
Величина слова

Од почетка године акцијама градских саобраћајних инспектора и ЈКП „Паркинг сервис” ослобођено је 460 места за паркирање.

 – Ради се о уклањању препрека, стубића, ланаца и других реквизита које несавесни грађани постављају без дозволе Секретаријата за саобраћај. Сви прекршиоци до сада су кажњени и уз пријаву упућивани судијама за прекршаје. Овим, заједничким акцијама ЈКП „Паркинг сервис” добио је нова места за наплату а грађани слободна места за паркирање – рекао је за БЕОИНФО Угљеша Митровић, помоћник градског секретара за инспекцијске послове.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више