Беоинфо вести

У последњих шест месеци контролисано 2.000 градилишта

31.07.2006.

У последњих шест месеци контролисано 2.000 градилишта
Величина слова

Саобраћајна инспекција одељења за путеве у последњих шест месеци је према пријавама грађана и Дирекције за путеве обишла преко 2.000 градилишта. Због нелегалних заузимања јавних површина Дирекција је од несавесних градитеља наплатила  12,5 милиона динара.

– Ради се о сталној активности против свих који нелегално заузимају јавну површину, а поред тога што морају да плате уобичајену таксу саобраћајни инспектори против прекршилаца подносе и пријаве судији за прекршаје – рекао је за БЕОИНФО Угљеша Митровић, помоћник градског секретара за инспекцијске послове.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више