Беоинфо вести
У последњих шест месеци контролисано 2.000 градилишта
31.07.2006.
У последњих шест месеци контролисано 2.000 градилишта
Саобраћајна инспекција одељења за путеве у последњих шест месеци је према пријавама грађана и Дирекције за путеве обишла преко 2.000 градилишта. Због нелегалних заузимања јавних површина Дирекција је од несавесних градитеља наплатила 12,5 милиона динара.
– Ради се о сталној активности против свих који нелегално заузимају јавну површину, а поред тога што морају да плате уобичајену таксу саобраћајни инспектори против прекршилаца подносе и пријаве судији за прекршаје – рекао је за БЕОИНФО Угљеша Митровић, помоћник градског секретара за инспекцијске послове.
Подели вест