Беоинфо вести
Милорад Перовић честитао младим ватерполистима
31.07.2006.
Милорад Перовић честитао младим ватерполистима
Председник Скупштине града Београда Милорад Перовић честитао је младим ватерполистима титулу европског шампиона. У честитки се каже:
„Освајањем златне медаље, четврти пут узастопно, доказали сте да сте најбољи у Европи и да смо с правом веровали у вас. Дубоко сам уверен да ће ваша преданост, одлучност и храброст у игри донети још много врхунских трофеја на европским и светским такмичењима”.
Подели вест