Беоинфо вести

Сутра такмичење у вожњи електромоторним колицима

02.08.2006.

Сутра такмичење у вожњи електромоторним колицима
Величина слова

У Дому за одрасла инвалидна лица „Драгиша Витошевић” сутра у 11 часова почеће такмичење станара ове установе у вожњи електромоторним колицима. Такмичење ће се одржати на простору спортског полигона, који се налази у саставу  Дома. Иначе, данас се одржава отворено шаховско првенство, које се игра по Бергеровом систему.

На једнодневни излет на Сребрно језеро у суботу, 5. августа, ићи ће више од 20 станара Дома „Драгиша Витошевић”.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више