Беоинфо вести
Сутра такмичење у вожњи електромоторним колицима
02.08.2006.
Сутра такмичење у вожњи електромоторним колицима
У Дому за одрасла инвалидна лица „Драгиша Витошевић” сутра у 11 часова почеће такмичење станара ове установе у вожњи електромоторним колицима. Такмичење ће се одржати на простору спортског полигона, који се налази у саставу Дома. Иначе, данас се одржава отворено шаховско првенство, које се игра по Бергеровом систему.
На једнодневни излет на Сребрно језеро у суботу, 5. августа, ићи ће више од 20 станара Дома „Драгиша Витошевић”.
Подели вест