Беоинфо вести
Сутра на Гардошу представа „Ође мобилни”
08.08.2006.
Сутра на Гардошу представа „Ође мобилни”
У оквиру културно-туристичке манифестације „Лето на Гардошу” сутра у 21 час на Летњој позорници у Земуну одржаће се представа „Ође мобилни”. Представу, у режији Златана Дорића, играће глумац Владан Гајовић. Цена улазнице је 200 динара.
Подели вест