Беоинфо вести

Сутра на Гардошу представа „Ође мобилни”

08.08.2006.

Сутра на Гардошу представа „Ође мобилни”
Величина слова

У оквиру културно-туристичке манифестације „Лето на Гардошу” сутра у 21 час на Летњој позорници у Земуну одржаће се представа „Ође мобилни”. Представу, у режији Златана Дорића, играће глумац Владан Гајовић. Цена улазнице је 200 динара.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више