По налогу комуналних инспектора уклоњено 31 возило
По налогу градских комуналних инспектора, радници ЈКП „Паркинг сервис” уклонили су у току протекле недеље 10 нерегистрованих и хаварисаних возила, док је са јавних и зелених површина уклоњено 21 возило. У току контрола, у сарадњи са ДП „Стари град”, уклоњен је киоск у улици Савски кеј, као и светлећа реклама и две изложбене витрине у Мекензијевој улици.
Реагујући по пријавама грађана, комунални инспектори града контролисаали су у току протекле године и бесправно прикључивање на водоводну мрежу у Борчи и Земуну, дефекте на канализационим изливима у Новом Београду, Батајничком гробљу и Сланачком путу и непријављно коришћење воде на територији општине Стари град. Проверено је и стање јавних зелених површина у Умчарској, Римској, Радничкој, Љутице Богдана и улици Браће Крсмановић.