Беоинфо вести

Дуо „Мелис” сутра у „Цвијети Зузорић”

10.08.2006.

Дуо „Мелис” сутра у „Цвијети Зузорић”
Величина слова

У Павиљону „Цвијета Зузорић” сутра у 21 час, у оквиру Београдског летњег фестивала, наступиће гитарски дуо „Мелис”, у коме свирају Шпањолка Сузана Прието и Грк Алексис Музуракис. Њих двоје срели су се на Краљевском конзерваторијуму у Мадриду, а од 1999. наступају  као гитарски дуо.

Прошавши усавршавања у оквиру хашких, лајпцишких и берлинских студија, победили су на неким од најутицајнијих европских гитарских конкурса. Београдска публика  чула их је пре неколико година у Атријуму Народног Музеја на Гитар арт фестивалу, када су „украли” шоу главној звезди вечери Павелу Штајдлу.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више