Беоинфо вести
Вртић „Фића” и Централна кухиња „Врачар” ускоро на даљинском систему грејања
10.08.2006.
Вртић „Фића” и Централна кухиња „Врачар” ускоро на даљинском систему грејања
Секретар за социјалну и дечју заштиту закључиће са ЈКП „Београдске електране” уговоре о прикључењу на даљински систем грејања објекта „Фића” и Централне кухиње „Врачар”, Предшколске установе „Врачар”. За ове радове град ће издвојити 4,7 милиона динара.
И вртић „Фића” у Марулићевој 8 и Централна кухиња у Бјелановићевој 2 до сада су загревани на угаљ. У току прошле грејне сезоне за загревање ова два објекта утрошене су 284 тоне угља, што је коштало 1.620.000 динара.
Подели вест