Беоинфо вести
Настављена акција сузбијања уличне продаје
11.08.2006.
Настављена акција сузбијања уличне продаје
Настављајући вишенедељну акцију сузбијања уличне продаје, комунални инспектори општине Палилула су у протеклих седам дана написали 17 захтева судији за прекршаје, а на лицу места наплаћене су два мандатне казне.
У јутрошњој акцији испод Панчевачког моста продавци прибора за пецање измештени су на пијачне локације, а изречене су им и опомене.
У сарадњи са ЈКП „Паркинг сервис”, по налогу инспектора уклоњено је пет возила паркираних на места предвиђена за возила особа са инвалидитетом.
Подели вест