Беоинфо вести

Настављена акција сузбијања уличне продаје

11.08.2006.

Настављена акција сузбијања уличне продаје
Величина слова

Настављајући вишенедељну акцију сузбијања уличне продаје, комунални инспектори општине Палилула су у протеклих седам дана написали 17 захтева судији за прекршаје, а на лицу места наплаћене су два мандатне казне.

У јутрошњој акцији испод Панчевачког моста продавци прибора за пецање измештени су на пијачне локације, а изречене су им и опомене.

У сарадњи са ЈКП „Паркинг сервис”, по налогу инспектора уклоњено је пет возила паркираних на места предвиђена за возила особа са инвалидитетом.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више