Беоинфо вести

Почело рушење бесправно дограђеног дела ресторана „Синђелић”

11.08.2006.

Почело рушење бесправно дограђеног дела ресторана „Синђелић”
Величина слова

У складу са решењем Одељења за инспекцијске послове општине Вождовац од 27. јула, данас је почело рушење бесправно дограђеног дела ресторана „Синђелић”. Закупац овог ресторана Миленко Аврамовић, који је током протекла два месеца нелегално доградио овај објекат старе градње  президавши два зида и надзидавши поткровље, сам је, у договору са инспекцијом, приступио рушењу.

Инспекција општине Вождовац контролише рушење, за које су предвиђена три дана. Уколико се закупац не буде придржавао рокова и динамике, ова служба шредузеће мере да се рушење заврши у складу са решењем.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више