Беоинфо вести
Почело шишање траве у Савском језеру
14.08.2006.
Почело шишање траве у Савском језеру
Редовно шишање подводне траве у Савском језеру почело је данас, најавио је Душко Марковић, управник купалишта на Ади Циганлији.
– Искористићемо наредне дане да покосимо подводну траву у приобалном појасу језера. Ова акција, као и претходне, изводи се на основу стручне студије, а трудићемо се да радовима не ометамо купаче. Због шишања траве спуштен је ниво Савског језера – рекао је Марковић.
До завршетка сезоне купања остало је још око месец дана.
Подели вест