Беоинфо вести

Почело шишање траве у Савском језеру

14.08.2006.

Почело шишање траве у Савском језеру
Величина слова

Редовно шишање подводне траве у Савском језеру почело је данас, најавио је  Душко Марковић, управник купалишта на Ади Циганлији.

– Искористићемо наредне дане да покосимо подводну траву у приобалном појасу језера. Ова акција, као и претходне, изводи се на основу стручне студије, а трудићемо се да радовима не ометамо купаче. Због шишања траве спуштен је ниво Савског језера – рекао је Марковић.

До завршетка сезоне купања остало је још око месец дана.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више