Беоинфо вести

Делови Винче, Лештани и Траншпед у среду увече без воде

15.08.2006.

Делови Винче, Лештани и Траншпед у среду увече без воде
Величина слова

Због радова Јавног комуналног предузећа „Београдски водовод и канализација” на водоводној мрежи, од среде у 22 часа до четвртка у 10 часова без воде ће остати потрошачи у вишим деловима Винче, Лештанима и насељу Траншпед – Орловица. ЈКП „Београдски водовод и канализација” обезбедиће за све те потрошаче аутоцистерне са пијаћом водом. Све додатне информације могу се добити на број телефона 3606-606.

Информације о планираним радовима и кваровима на мрежи могу се пронаћи и на web адреси www.bvk.co.yu.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више