Беоинфо вести
Делови Винче, Лештани и Траншпед у среду увече без воде
15.08.2006.
Делови Винче, Лештани и Траншпед у среду увече без воде
Због радова Јавног комуналног предузећа „Београдски водовод и канализација” на водоводној мрежи, од среде у 22 часа до четвртка у 10 часова без воде ће остати потрошачи у вишим деловима Винче, Лештанима и насељу Траншпед – Орловица. ЈКП „Београдски водовод и канализација” обезбедиће за све те потрошаче аутоцистерне са пијаћом водом. Све додатне информације могу се добити на број телефона 3606-606.
Информације о планираним радовима и кваровима на мрежи могу се пронаћи и на web адреси www.bvk.co.yu.
Подели вест