Беоинфо вести

Од сутра наплата паркирања испред „Сава центра”

15.08.2006.

Од сутра наплата паркирања испред „Сава центра”
Величина слова

На реконструисаном паркиралишту код „Сава центра” од сутра се уводи наплата  паркирања.  Јавно комунално предузеће „Паркинг сервис” изменило је режим паркирања на овом паркингу после реконструкције условљене недостатком места за паркирање за аутомобиле корисника пословног простора и посетилаца овог објекта.

Увођењем наплате паркирања измениће се досадашња траса којом су се кретала возила, будући да ће интерна саобраћајница  „Сава центра” бити отворена за саобраћај. Наплата подрaзумевa паркиралиште испред службених улаза, док ће паркинг на јавном паркиралишту у улици Владимира Поповића и даље бити  бесплатан.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више