Беоинфо вести

Због комуналног нереда наплаћено 18 мандатних казни

15.08.2006.

Због комуналног нереда наплаћено 18 мандатних казни
Величина слова

Градски комунални инспектори контролисали су током протекле две недеље стање комуналног реда у улицама Балканскoj, Гаврила Принципа и Милована Миловановића. У овом периоду извршенa су 264 прегледа. Због прљавих излога и нечистоће испред локала, као и нелегалног заузећа јавних површина постављањем рекламних табли, расхладних уређаја или апарата за сладолед издато је 27 решења о уклањању недостатака и наплаћено 18 мандатних казни, у укупном износу од 120.000 динара.

Против власника објеката који нису поступили по раније издатим решењима судији за прекршаје поднето је 15 пријава. Из Секретаријата за инспекцијске послове града саопштавају да ће ову акцију наставити и у наредном периоду.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више