Беоинфо вести

Полагање венаца на спомен-чесму

16.08.2006.

Полагање венаца на спомен-чесму
Величина слова

Поводом 16. годишњице почетка ратних сукоба на просторима бивше Југославије, Удружење ратних војних инвалида положиће сутра у 11 часова венце на спомен-чесму у улици Османа Ђикићa посвећену погинулим борцима Палилуле. Поред породица погинулих, помену ће присуствовати представници градске и републичке власти. ће У име Општинске управе Палилуле венце положити Данило Башић, председник општине Палилула.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више