Беоинфо вести
Полагање венаца на спомен-чесму
16.08.2006.
Полагање венаца на спомен-чесму
Поводом 16. годишњице почетка ратних сукоба на просторима бивше Југославије, Удружење ратних војних инвалида положиће сутра у 11 часова венце на спомен-чесму у улици Османа Ђикићa посвећену погинулим борцима Палилуле. Поред породица погинулих, помену ће присуствовати представници градске и републичке власти. ће У име Општинске управе Палилуле венце положити Данило Башић, председник општине Палилула.
Подели вест