Студентски филмови у Галерији АРТГЕТ
У Галерији АРТГЕТ Културног центра Београда на Тргу републике 5 сутра у 20 часова биће званично затворен Први међународни студентски филмски камп „Интеракција – Златибор 2006“. Тaдa ће бити приказано пет филмова које су студенти режије, монтаже, камере, продукције и звука из 13 различитих земаља – Немачке, Мексика, Русије, Ирске, Турске, Ирана, Хрватске, Литваније и других, снимили на локацијама Златибора, Ужица, Чачка, Ариља и Пожеге.
До суботе, 19. августа, у овој галерији може се погледати и изложба фотографија Михаела Маурахера и Рајнера Иглара (Аустрија), која је организована уз помоћ Секретаријата за културу града и Аустријског културног форума у Београду.
Галерија АРТГЕТ ради сваког дана, осим недељом, од 12 до 21 час.