Беоинфо вести

Изложба „Деца сама илуструjу своjу књигу”

25.04.2007.

Изложба „Деца сама илуструjу своjу књигу”
Величина слова

У СКЦ „Нови Београд”, у понедељак, 30. априла, у 19 сати биће отворена  изложба „Деца сама илуструjу своjу књигу”, додела награда за најуспешније младе сликаре и промоциjа збирке прича за децу „Баjке из смешне пољане ”.

На овој изложби биће представљени радови новобеоградских основаца, који су победили на ликовном конкурсу, одржаном у фебруару и марту под покровитељством општине Нови Београд – Канцелариjе за младе и у сарадњи са галериjом СКЦ „Нови Београд”. Ученици су имали задатак да на папиру у било коjом техником, насликаjу илустрациjе за збирку прича „Баjка из смешне пољане”, писца Дарка Калезића.

На конкурс jе пристигло више од 300 радова, а из мноштва успешних ђачких остварења изабрани су радови коjи ће се наћи у књизи, а предвиђене су и новчане награде.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више