Беоинфо вести

Радно време пијаца за празнике

25.12.2007.

Радно време пијаца за празнике
Величина слова

ЈКП „Градске пијаце” донело је решење о радном времену током новогодишњих и божићних празника, према којем зелене пијаце неће радити 1. и 7. јануара 2008. године. Пијаце ће 2. јануара бити отворене од 6 до 13 часова.

Пијаце „Земун”, „Баново брдо” и „Душановац” радиће 1. и 7. јануара од 6 до 13 часова, док ће Пијаца за промет на велико („Кванташ”) радити све време празника од 00 до 24 часа. Отворени тржни центар „Нови Београд” биће затворен 1, 2. и 7. јануара, као и тржни центар „Депо”. Ни Пијаца за промет старих ствари и робе са грешком на Миљаковцу неће радити 1, 2. и 7. јануара.

У решењу пише и да ће на пијацама где је то неопходно бити обезбеђена дежурства. Радницима који буду радили у време празника припашће накнада, како је предвиђено Појединачним колективним уговором Јавног комуналног предузећа „Градске пијаце”.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више