Радови на водоводној мрежи
Због планираних радова на водоводној мрежи у улици Славка Родића, у среду, 2. јула, од 8 до 14 часова без воде ће остати потрошачи у улици Славка Родића, од Кнежевачке до Маричке улице.
У четвртак, 3. јула, од 9 до 14 часова због радова на водоводној мрежи у улици Михаила Аврамовића, без воде ће остати потрошачи у овој улици, а ВМА ће имати умањен притисак.
Због радова на производном погону „Винча”, у четвртак, 3. јула, од 7 сати до 24 часа без воде ће остати потрошачи у насељима Лештане и Винча.
За најнужније потребе обезбеђене су аутоцистерне са питком водом.
Све додатне информације могу се добити у Контакт центру ЈКП „Београдски водовод и канализација” на телефон 3606-606, а информације о планираним радовима и кваровима на мрежи могу се потражити и на веб-адреси www.bvk.co.yu .