Радови на водоводној мрежи
Због планираних радова на водоводној мрежи на углу улица Илије Ђуричића и Спасеновићеве у Жаркову, сутра од 9 до 15 сати без воде ће остати потрошачи у блоку зграда између Трговачке, Илије Ђуричића, Поручника Спасића и Машаре и Водоводске улице.
У среду од 8 до 17 сати без воде ће остати потрошачи десне стране Вишњичке улице, од угла са улицом Војводе Мицка до Миријевског булевара. За најнужније потребе за обезбеђена је аутоцистерна са питком водом, која ће се налазити код фабрике „Минел”.
Потрошачи у насељу Земун поље ће због планираних радова на водоводној мрежи на углу улица Бертранда Расела и Бургерових остати без воде у среду од 8 до 18 сати.
Све додатне информације потрошачи могу добити у Контакт центру ЈКП „Београдски водовод и канализација” на телефон 3606-606, а информације о планираним радовима и кваровима на мрежи могу се потражити и на веб-адреси www.bvk.co.yu .