Радно време пословница ЈКП „Инфостан” за првомајске празнике
Због предстојећих првомајских празника, радне јединице ЈКП „Инфостан” неће радити у петак, суботу и недељу, а први радни дан је понедељак, 4. мај.
У складу са одлуком Градског већа, која је донета због великог интересовања грађана који желе да исплате дуговања у целости или потпишу споразум о измирењу у шест рата, ЈКП „Инфостан” је продужио акцију до 15. маја ове године. Услови за измирење заосталих дуговања за производе и услуге који се наплаћују путем уплатница „Инфостана” остају исти, на основу ранијих закључака Градског већа.
Сви дужници који измире основни дуг у целости до 15. маја ове године ослобађају се камата и судских трошкова. Дужницима који се определе за измирење дуга у ратама, остављена је могућност да закључе споразум, чиме ће им бити отписано 50 одсто камате 2, а остатак дуга ће моћи да измире до 30. септембра 2009. у шест једнаких месечних рата са доспећем сваке рате последњег дана у месецу. Дужнику који закључи споразум обустављају се сви судски поступци и отписују дуговања за период пре 30. априла 1999. године, наводи се у саопштењу овог предузећа.