Беоинфо вести

Део насеља Вишњичка бања без потрошне топле воде

22.10.2009.

Део насеља Вишњичка бања без потрошне топле воде
Величина слова

Због  неопходних радова на повезивању новог  магистралног топловода у Вишњичкој  бањи са контејнер котларницом, од данас у 8 часова до сутра у 8 часова корисницима из дела насеља Вишњичка бања прекинута је испорука топлотне енергије и потрошне топле воде.

У том  периоду испорука је прекинута корисницима који се снабдевају из следећих топлотних предајних станица: Вишњички венац, од 49 до 111, Милоша Црњанског 8 и 32, Бране Петронијевића 29, Божидара Кнежевића 21, Слободана Јовановића 5, 8, 14 и 21 и Сланачки пут 97ж и 97ђ.

По завршетку ових радова корисницима из тог дела града биће обезбеђена сигурнија  и квалитетнија испорука топлотне енергије и потрошне топле воде.



Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више