Беоинфо вести

Продужен рок за пријављивање средњошколаца за једномесечни боравак у Америци

23.10.2009.

Продужен рок за пријављивање средњошколаца за једномесечни боравак у Америци
Величина слова

Пријављивање за средњошколце са Палилуле за једномесечни боравак  у Америци продужено је до 26. октобра, саопштила је Канцеларија за младе ове општине. Млади од 15 до 17 година, који похађају први, други или трећи разред средње школе, а станују на Карабурми, у Вишњици и Вишњичкој бањи, могу да се пријаве за SYLP програм.  

Програм се спроводи у сарадњи са World Learning из Вашингтона, НВО Грађанске иницијативе, а финансијски га је подржало Одељење за образовање и културу Министарства спољних послова САД. 

Циљ програма јесте оснаживање младих за активно учешће у животу своје заједнице. Поред припрема за посету САД и самог путовања, SYLP подразумева и надовезујуће активности младих у заједницама.

Више информација може се добити на телефоне 3294-733 и 3317-405.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више