Градоначелник Драган Ђилас: Најважније је да у пожару нико није страдао
Градоначелник Београда Драган Ђилас стигао је око поноћи пред болницу „Др Драгиша Мишовић” и присуствовао евакуацији пацијената из болничке зграде.
– Шокантно је када видите сто људи који су евакуисани са одељења хирургије и прво смештени у двориште, а онда пребачени у Ургентни центар и остале околне болнице. Одмах ће бити објављени бројеви телефона на које рођаци и пријатељи могу да провере у коју су болницу смештени поједини пацијенти. Нико нема никакве последице, а наредних дана ћемо видети како је до овога дошло. Ватра је избила на новом спрату болнице, али материјална штета није толико важна, најважније је да нико није страдао – рекао је градоначелник Драган Ђилас.
Евакуацији пацијената и гашењу пожара присуствовао је и министар полиције Ивица Дачић.