Беоинфо вести

Одржан Дан здравља младих на „Олимпу”

28.10.2009.

Одржан Дан здравља младих на „Олимпу”
Величина слова

У оквиру обележавања овогодишње Недеље Уједињених нација данас је у затвореним салама Спортског центра „Олимп” одржан Дан здравља младих. Посетиоцима су се представиле бројне владине и невладине организације  које се баве здрављем младих. Одржане су и плесна радионица групе „Dance 4 life”, интерактивна радионица Омладине ЈАЗАС-а, као и радионица програма „Школа без насиља”.  Савете грађанима давали су стручњаци домова здравља „Звездара”, „Вождовац” и „Стари град”. О својим активностима говорили су и представници Црвеног крста Србије и Канцеларије за младе општине Звездара.

Циљеви манифестације били су усмерени на заштиту здравља младих путем промоције здравих стилова живота, смањења  ризика, промоције здравствених услуга  за младе и активног учешћа у бризи о сопственом здрављу. Дану здравља присуствовао је велики број младих из звездарских основних и средњих школа, као и  целог Београда.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више