Беоинфо вести
Постављање рампи за ученике са инвалидитетом у Дванаестој београдској гимназији
29.10.2009.
Постављање рампи за ученике са инвалидитетом у Дванаестој београдској гимназији
У Дванаестој београдској гимназији сутра у 13 часова биће пуштене у рад три рампе за особе са инвалидитетом. Рампе ће користити ученици који у инвалидским колицима долазе на наставу, а којима је прилаз до сада био отежан.
Постављање рампи финансирало је Министарство за рад и социјалну политику. Овом догађају присуствоваће помоћник министра Владимир Пешић и Бранко Арсенијевић, председник Привременог органа општине Вождовац.
Подели вест