Беоинфо вести

Постављање рампи за ученике са инвалидитетом у Дванаестој београдској гимназији

29.10.2009.

Постављање рампи за ученике са инвалидитетом у Дванаестој београдској гимназији
Величина слова

У Дванаестој београдској гимназији сутра у 13 часова биће пуштене у рад три рампе за особе са инвалидитетом. Рампе ће користити ученици који у инвалидским колицима долазе на наставу, а којима је прилаз до сада био отежан.

Постављање рампи финансирало је Министарство за рад и социјалну политику. Овом догађају присуствоваће  помоћник министра Владимир Пешић и Бранко Арсенијевић, председник Привременог органа општине Вождовац.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више