Беоинфо вести

Александар Антић уручио књиге деци из Звечанске 52

29.10.2009.

Александар Антић уручио књиге деци из Звечанске 52
Величина слова

Председник Скупштине града Александар Антић данас је, на позив неколико издавачких кућа, посетио 54. међународни београдски сајам књига. Том приликом, испред изложбеног штанда предузећа „Делфи” он је деци без родитељског старања, средњошколског узраста, из Дома у Звечанској 52 уручио књиге. Овим поклонима обрадовало их је неколико издавачких кућа које су своја издања изложиле на сајму.

– Поштујемо ову акцију предузећа „Делфи”, као што подржавамо и сваку другу која је у вези са децом и младима. Град Београд је лидер у разним активностима које су везане за омладину, а нарочито водимо рачуна о оној деци којима је та помоћ заиста и потребна. Ове године смо за ученике првих разреда купили уџбенике, идуће године ћемо их купити и за ученике петих разреда, за децу без родитељског старања узимамо школски прибор, онима који за то немају средстава омогућавамо да иду и на летовање и на зимовање. Мислимо да град Београд мора највећу пажњу да посвећује деци и младима, јер њима припада будућност. Верујемо да ће та будућност бити још лепша уз књигу, јер само образовани можемо сви заједно да напредујемо – рекао је Александар Антић.

Напомена: Снимак догађаја може се преузети са сајта www.infobiro.tv

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више