Беоинфо вести

Радови на излазној рампи Мостарске петље у суботу

30.10.2009.

Радови на излазној рампи Мостарске петље у суботу
Величина слова

Због поправке дилатационих спојница на излазној рампи Мостарске петље, која из правца Новог Београда води ка Топчидерској звезди и улици Кнеза Милоша, у суботу, 31. октобра, биће обустављен саобраћај. У току радова возила на линији 74, у смеру ка Омладинском стадиону, кретаће се трасом „Газела” – аутопут (смер ка Нишу) до петље код Хитне помоћи, где се врши измена кретања – аутопут (смер ка Новом Београду) – излазна рампа ка улици Кнеза Милоша и даље редовном трасом.

Аутобуси на линији 94 у смеру ка Миљаковцу кретаће се трасом „Газела” – аутопут (смер ка Нишу) до петље код Хитне помоћи, где се врши измена кретања – аутопут (смер ка Новом Београду) – искључење са аутопута ка Сајму – узлазна рампа ка Топчидеру – Булевар војводе Путника и даље редовном трасом.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више