Беоинфо вести
Поново вози трамвај „двојка”
30.10.2009.
Поново вози трамвај „двојка”
Радови на реконструкцији двоколосечних трамвајских колосека и контактне мреже у улицама Тадеуша Кошћушка и Париској завршени су и од суботе, 31. октобра (од првих јутарњих полазака) успоставља се редовни трамвајски саобраћај.
Трамваји на линији 2 саобраћаће редовном трасом Пристаниште – Вуков споменик – Пристаниште са 10 трамваја радним даном, док ће викендом саобраћати осам трамваја. Укида се привремено успостављена аутобуска линија 2А. Уводи се линија 11Л (Калемегдан /Беко/ – Депо Сава), на којој ће сваким даном саобраћати пет трамваја.
Подели вест