Беоинфо вести
Саднице кестена на Ади Хуји
02.11.2009.
Саднице кестена на Ади Хуји
Председник општине Палилула Данило Башић засадиће сутра на кеју на Ади Хуји две саднице кестена. Тако се општина Палилула придружује великој акцији „Зелени градови Србије”, коју организује Народна канцеларија председника Републике Србије у сарадњи с Министарством животне средине и просторног планирања.
Почетак садње планиран је за сутра тачно у подне у свим општинама истовремено, а сутрашњи дан у свету се обележава као Дан чистог ваздуха (World Pure Air Day).
Подели вест