Беоинфо вести

Први сајам запошљавања на Старом граду

02.11.2009.

Први сајам запошљавања на Старом граду
Величина слова

Први сајам запошљавања општине Стари град одржаће се у фоајеу дворане Дома синдиката, у четвртак, 5. новембра. Сајам организује општина Стари град у сарадњи с Националном службом за запошљавање, филијала Београд.

Широм Србије од почетка године одржана су 72 сајма запошљавања. На њима је учествовало више од 1.650 послодаваца, с понудом од око 8.500 радних места и приближно 45.000 незапослених. За првих шест месеци на сајмовима запошљавања послодавца је пронашло 4.749 лица. У Београду је одржано седам сајмова, а пракса је показала да сваки шести учесник на сајму добије посао.

Овим поводом биће организована конференција за новинаре сутра у 11 часова у општини Стари град, Македонска 42, у сали 1 на првом спрату. На  конференцији ће говорити Ристо Рацо, члан Општинског већа, Ђорђе Јовакарић, председник пословног клуба Стари град (у оснивању), и Драгана Конаков-Радовановић, заменица директора Филијале Београд НСЗ.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више