Беоинфо вести

Први сајам запошљавања 5. новембра у Дому синдиката

03.11.2009.

Први сајам запошљавања 5. новембра у Дому синдиката
Величина слова

У фоајеу Дворане Дома Синдиката, 5. новембра, од 10 до 16 сати, општина Стари град у сарадњи са Националном службом за запошљавање организује Први сајам запошљавања, речено је на конференцији за медије, одржаној данас у просторијама општине Стари град.

Учешће на сајму је до данас потврдило 26 послодаваца. Незапосленима ће бити понуђено око 800 радних места и то за економисте, електроинжењере и машинске  инжењере, архитекте, техничке цртаче, програмере, WЕБ дизајнере,  медицинске и педијатријске сестре, акушере, трансфузиологе, васпитаче, инжењере и  технологе прехране за рад у ресторану, месаре, куваре, магационере, возаче виљушкара, електричаре, браваре, алатничаре, трговце, касире (70 извршилаца), књиговође, репрезенте и менаџере продаје, пословође, теренске комерцијалисте, заступнике у осигурању, пословне секретаре, новинаре, диспечере, курире –достављаче на скутеру, возаче Б и Ц категорије.

На штанду Геронтолошког центра „Стари град” заинтересовани могу да се пријаве за позив геронтодомаћице у оквиру програма помоћи старим лицима „Помоћ у кући”. Филијала НСЗ за Београд пружиће незапосленим лицима све потребне информације о услугама и програмима НСЗ, а добиће и стручне савете као помоћ у писању радне биографије. Сајам је намењен, пре свега, лицима са евиденције НСЗ, становницима Београда, општине Стари град, али и свима који траже посао. 

Препорука је да заинтересовани дођу на време и да имају спремну радну биографију. Послодавци на свим сајмовима имају спремне информативне материјале и корисна упутства о условима и могућностима запошљавања. 

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више