Беоинфо вести

Филм „Оставштина за будућност” сутра у општини Врачар

03.11.2009.

Филм „Оставштина за будућност” сутра у општини Врачар
Величина слова

У згради општине Врачар у Његошевој 77, сутра у 13 часова премијерно ће бити приказан филм „Оставштина за будућност”. Филм је снимљен под покровитељством Мисије ОЕБС у Београду и амбасаде Краљевине Холандије, у организацији Центра за очување биодиверзитета и одрживи развој Еколибри – Бионет. Намењен је деци и младима узраста од десет до петнаест година и посвећен одрживом коришћењу природних ресурса. 

„Оставштина за будућност” је трећи филм у оквиру пројекта „Зелени кадар”, чији је циљ снимање образовних еколошких филмова за децу и омладину. Овај филм је сниман у националним парковима Тара, Ђердап и Фрушка гора, на површинским коповима угља у Колубари, лапорца у Беочину, фабрици биодизела у Шиду и на другим местима. Сценарио за филм је написала Мила Бајфорд, режисер је Ненад Младеновић, а играју млади глумци Виктор Савић, Ивана Руљевић и Иван Комаров.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више