Беоинфо вести
Положени венци на Италијанском војном гробљу и Спомен костурници ослободилаца Београда
04.11.2009.
Положени венци на Италијанском војном гробљу и Спомен костурници ослободилаца Београда
Члан Градског већа Милета Радојевић и амбасадор Италије у Београду Армандо Варикио положили су венце на Италијанском војном гробљу и Спомен костурници ослободилаца Београда на Новом гробљу.
– Град Београд се, као и сваке године, на овај начин са дужном пажњом односи према својој традицији. Надамо се да ће и будуће генерације следити наш пример и поштовати своје корене – рекао је за Беоинфо Милета Радојевић.
Подели вест