Беоинфо вести

Знаковима уређено паркирање у околини пијаце „Бањица”

04.11.2009.

Знаковима уређено паркирање у околини пијаце „Бањица”
Величина слова

Због смањења и спречавања комуналног нереда у околини пијаце „Бањица”, Секретаријат за саобраћај је током последње недеље октобра поставио саобраћајне знакове којима је забрањено заустављање и паркирање теретних возила, као и знакове за дозвољено паркирање искључиво путничких возила.

– „Градске пијаце” су кренуле у мере извршавања политике сузбијања комуналног нереда на пијаци „Бањица”. Секретаријат за саобраћај је обележио све околне улице знацима забране паркирања за теретна возила и данас Саобраћајна полиција ради на њиховом уклањању. Са друге стране „Градске пијаце” су од града Београда добиле решење о привременом коришћењу свих парцела око пијаце на Бањици. Наши радници ће преузети контролу терена, тако да можемо обећати свим становницима Бањице да ће, након њихових бројних апела, комунални ред бити много бољи него раније – рекао је Драган Пушара, директор ЈКП „Градске пијаце”.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више