Беоинфо вести
Вечерас свечано отварање реновиране Установе културе „Вук Караџић”
04.11.2009.
Вечерас свечано отварање реновиране Установе културе „Вук Караџић”
Након дугог периода адаптације и реконструкције Установе културе „Вук Караџић”, вечерас ће званично бити отворена. Вуков фоаје „Сцена” угостиће бројне званице из свих области јавног живота.
Глумцима и редитељима култних представа које су обележиле златно доба сцене „Култ” ( „Тамна је ноћ”, „Оксиморон”) свечано ће бити уручене захвалнице.
Речима добродошлице, председник општине Звездара Милан Поповић поздравиће све присутне, док ће директорка УК „Вук Караџић” Сања Ђурђевић говорити о новом концепту, предстојећим плановима и актуелној програмској политици.
Вечерашње отварање обогатиће разноврстан и богат музички програм који ће водити Игор Бракус.
Подели вест