Александар Антић честитао грађанима Дан општине Земун
Александар Антић, председник Скупштине града Београда, упутио је грађанима и руководству општине Земун честитке поводом 5. новембра, дана ове општине.
– Ове године обележавамао велики јубилеј Београда, 65. годишњицу ослобођења од фашизма. Желим да нагласим да је то наш заједнички празник на који смо сви толико поносни јер нам даје за право да као слободни грађани Европе одлучујемо о нашој будућности, о нашем животу у миру и свеукупном просперитету, о свим немерљиво вредним цивилизацијским тековинама борбе против фашизма, нацизма и сваког вида нетолеранције и искључивости. Грађани Земуна очекују да оправдате велико поверење које су вам недавно указали. У жељи да им се надања испуне, да се наши заједнички планови за бољу будућност остваре, честитам још једном свим Земунцима празник и желим свако добро и срећу – наводи се у честитки упућеној руководству и грађанима општине Земун.