Беоинфо вести
Меморијал „Душан Илић Илке”
05.11.2009.
Меморијал „Душан Илић Илке”
Традиционални међународни пионирски турнир у хокеју на леду „Душан Илић Илке” одржаће се у петак, суботу и недељу на клизалишту „Пингвин” у Новом Београду (Јурија Гагарина 86). Учествоваће екипе из Хрватске, Бугарске, Словачке и Србије.
Душан Илић био је истакнути хокејашки ас и тренер југословенске репрезентације. Организатор турнира је Хокејашки клуб „Беостар”, а покровитељ Секретаријат за спорт и омладину града. Свечано отварање предвиђено је за данас у 17 часова.
Подели вест