Почела подела соли житељима Врачара
Градски штаб за заштиту од елементарних и других већих непогода благовремено је организовао дистрибуцију соли за посипање пешачких стаза и прилаза стамбеним објектима по општинама и месним заједницама.
Од данас сваког радног дана представници скупштина станара стамбених зграда са територије општине Врачар, као и представници предузећа и радњи, могу у Његошевој 77 од 8 до 16 часова без надокнаде да преузму потребне количине соли. Од понедељка, 9. новембра, почеће дистрибуција соли и у месним заједницама „Цветни трг” у Проте Матеје 36 и „Војислав Илић” у Сазоновој 119, сваког радног дана од 8 до 16 часова.
Со се користи само за посипање површина ради спречавања поледице, а комунална инспекција ће контролисати чишћење снега са тротоара и других јавних површина.